پرسپولیس در تاجیکستان مقابل استقلال این کشور متوقف شد کار صعود قهرمان فوتبال ایران به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا پیچیده شد. با این حال این تنها اتفاق بد برای پرسپولیسی ها نبود. وحید امیری ستاره بی حاشیه و یکی از کاپیتان های پرسپولیس که نقش کلیدی در سال های اخیر در این تیم و تیم ملی داشت، بعد از هفته ها مصدومیت از دقیقه ۶۸ به جای مهدی ترابی به زمین رفت تا به حفظ برتری یک گله تیمش کمک کند.

امیری اما تنها ۱۰ دقیقه در زمین دوام آورد و دوباره با مصدومیت مواجه شد. اتفاق تلخی که باعث شد تا یحیی گل محمدی این بازیکن را دوباره تعویض کند. امیری در بازی با النصر از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و مدت ها از میادین دور بود. وحید قبل از بازی مقابل استقلال تاجیکستان چند جلسه در تمرینات گروهی حاضر شد تا کم کم آماده بازگشت به میادین شود. با این حال دست بسته یحیی و نیاز پرسپولیس به این بازیکن سبب شد تا گل محمدی از امیری در بازی مقابل استقلال تاجیکستان استفاده کند که همین موضوع موجب مصدومیت مجدد امیری شد.

حالا امیری باید حداقل ۶ هفته دور از میادین باشد و همین موضوع باعث خواهد شد تا این ستاره ملی پوش جام ملت های آسیا را از دست بدهد. اتفاق تلخی که هم به ضرر تیم ملی خواهد شد و هم در روحیه این بازیکن به شدت تاثیر منفی خواهد گذاشت. با توجه به نزدیکی زمان جام ملت های آسیا، امیری زمان کافی برای رسیدن به این تورنمنت ممهم را ندارد و به نظر می رسد رویای حضور در این رقابت ها خیلی زود برای این بازیکن با اخلاق و بی حاشیه به پایان رسیده است.

همچنین با توجه به شرایط فعلی امیری احتمالا بازی های پرسپولیس را تا نیم فصل از دست خواهد داد و از نیم فصل دوم شرایط حضور در بازی ها را به دست خواهد آورد. طی چند روز گذشته و بعد از بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان که با مصدومیت مجدد امیری همراه بود، شایعه عجیبی در مورد این ستاره در فضای مجازی شکل گرفت و عده ای مدعی شدند که امیری به دلیل مصدومیت های پی در پی می خواهد از فوتبال خداحافظی کند.

پیگیری های ما از نزدیکان وحید نشان می دهد که امیری اصلا برنامه ای برای این کار نداشته و می خواهد به بازی کردن ادامه دهد. مصدومیت امیری طوری نیست که او دیگر نتواند بازی کند. وحید دچار پارگی همسترینگ شده و بین ۶ تا ۸ هفته زمان نیاز دارد که دوباره به تمرینات گروهی بازگردد.

source

توسط