به گزارش پرشین خودرو، علیرضا عاجزی، با بیان این مطلب اظهار داشت: نمایشگاه خودرو اصفهان با برگزاری در فضای بالغ بر ۲۵ هزار متر مربع سرپوشیده و باز، عنوان بزرگترین نمایشگاه خودرو کشور را به خود اختصاص خواهد داد.

وی با اشاره به شمارش معکوس برای آغاز نمایشگاه خودرو اصفهان از ۱۶ آبان ماه جاری، تصریح کرد: افزون بر ۲۰ شرکت خودروسازی کشور مشغول غرفه سازی و آماده کردن خود برای حضور و بروزی پرقدرت در هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان هستند.

علیرضا عاجزی


مدیرعامل شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق، گردهمایی پرشور خودروسازان در نصف جهان را حاصل سیاست های صحیح دولت سیزدهم در صنعت خودروسازی دانست که امروز شاهد به ثمرنشستن این سیاست ها با تولیدات مطلوب و متنوع در دو بخش خودرو سواری و تجاری هستیم.

عاجزی با تاکید بر اینکه خودروسازان به دنبال افزایش تیراژ و تنوع تولید، باید مشتریان را نیز با خودروهای جدید آشنا کنند، اضافه کرد: با شروع نمایشگاه خودرو اصفهان، این نمایشگاه به محلی با هدف بازاریابی و بازارسازی برای خودروهای سبک و سنگین و جدید شرکت های خودروسازی کشور خواهد شد.

وی از شور و هیجان چهار روزه نمایش و معرفی خودروهای جدید در شهر زیبای اصفهان به عنوان یک جشن خودرویی کشور یاد کرد و متذکر شد: همکاران ما در ستاد برگزاری این نمایشگاه نیز تمام تلاش خود را برای برپایی هرچه بهتر و باشکوه تر هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان به کار خواهند گرفت تا خاطره خوبی هم برای مردم و هم تولیدکنندگان و عرضه کنندگان خودرو از این نمایشگاه به یادگار بماند.

یادآور می شود که هفدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان از ساعت ۱۱ صبح ۱۶ آبان ماه جاری فعالیت خودر را به مدت ۴ روز تا ۱۹ آبان ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های شهر اصفهان آغاز خواهد کرد و هر روز تا ساعت ۱۸ عصر پذیرای مخاطبان و علاقمندان و صنعتگران کشور خواهد بود.

source

توسط