ایلان ماسک می‌خواهد هوش مصنوعی Grok را با پلتفرم اجتماعی X ادغام کند. این هوش مصنوعی که به‌تازگی توسط شرکت xAI ایلان ماسک معرفی شده، قابلیت‌‌های جالبی دارد که احتمالا به‌زودی در دسترس کاربران ایکس (توییتر سابق) قرار می‌‌گیرد.

آن‌طور که از شواهد امر برمی‌آید، ایلان ماسک قصد دارد هوش مصنوعی Grok را با شبکه اجتماعی خود ترکیب کند. این هوش مصنوعی قادر است با کاربران روی پلتفرم چت کند و مکالمات سرگرم‌کننده‌ و مفیدی را رقم بزند.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:

ادغام هوش مصنوعی Grok با ایکس

هوش مصنوعی ایلان ماسک با نام Grok برای اولین بار، روز جمعه هفته گذشته رونمایی شد و در اختیار برخی از کاربران قرار گرفت. این هوش مصنوعی از قابلیت دریافت و جمع‌‌آوری سریع اطلاعات از رسانه اجتماعی ایکس برخوردار است و به عقیده ایلان ماسک، به دلیل سرعت و کیفیت پاسخ‌دهی، نسبت به دیگر هوش‌های مصنوعی برتر است.

هوش مصنوعی Grok

ایلان ماسک از هوش مصنوعی خود با نام maximum truth seeking یاد کرده و گفته است که جستجو و تحقیقات Grok برای پاسخ‌دهی به سوالات کاربران، بسیار عمیق‌تر و حقیقی‌تر از سیستم‌های موجود خواهد بود. او ایده‌های بزرگ و نوینی در زمینه هوش مصنوعی دارد و در یک گفتگو با نخست وزیر بریتانیا ادعا کرده است که با هوش مصنوعی همه چیز تغییر خواهد کرد. او حتی گفته است که هوش مصنوعی می‌تواند ما را از مشاغلی که امروزه وجود دارند بی‌نیاز کند.

همان‌طور که می‌دانید این اولین برخورد ایلان ماسک با هوش مصنوعی نیست؛ چرا که او کمک‌های زیادی به راه اندازی OpenAI کرد که منجر به ساخت ChatGPT معروف شد. البته پس از این اقدامات ماسک در سال 2018 هیئت مدیره را ترک کرد و اکنون بر روی هوشمند کردن رسانه اجتماعی خود با Grok تمرکز کرده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما کاربران تکراتو درباره هوش مصنوعی Grok چیست؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با تکراتو به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

منبع: gizmochina

source

توسط