به گزارش پرشین خودرو، بر اساس اعلام شرکت ماموت خودرو، قیمت خودرو جتا VS۷ با احتساب تمام هزینه‌ها از جمله مالیات و شماره گذاری، ۲ میلیارد و ۵۳۵ میلیون تومان و همچین قیمت خودرو جتا VS۵ نیز ۲ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان است که با موعد تحویل ۳۰ روز کاری (پس از تکمیل وجه)، به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

خودروهای جتا VS۷ و VS۵ حاصل همکاری کمپانی FAW و فولکس واگن است که علاوه بر پلت‌فرم MQB و همچنین پیشرانه ۱.۴ لیتر توربوشارژ (TSI) فولکس واگن، به قدرت ۱۴۸ اسب بخار و گشتاور ۲۵۰ نیوتن‌متر، در سایر بخش‌های فنی نیز دارای قطعات و اشتراکات متعدد با محصولات گروه فولکس واگن هستند.

گیربکس این خودروها از نوع ۶ دنده اتوماتیک آیسین (AISIN) است و از امکاناتی مانند سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دونقطه‌ای، تنظیم برقی صندلی راننده در ۶ جهت، گرمکن صندلی‌های جلو، صفحه کیلومترشمار دیجیتال، کروز کنترل تطبیقی، سیستم پیشگیری از تصادف در جلو، سیستم تشخیص خواب‌آلودگی راننده، دوربین ۳۶۰ درجه، سنسور پارک جلو و عقب و همچنین سیستم استارت/استاپ بهره می‌گیرند.

یادآور می‌شود، طبق اعلام شرکت ماموت خودرو، به زودی دعوتنامه تکمیل وجه برای متقاضیان مرحله اخیر فروش خودرو جتا VS۷ و VS۵ ارسال خواهد شد.

source

توسط