کمپانی نتفلیکس در نظر دارد تا ۳ گانه ماجراجویی‌های خواهر شرلوک هولمز را با فیلم Enola Holmes 3 تکمیل نماید.

کاراگاه مشهور رمان‌های آرتور کانن دویل یعنی شرلوک هولمز حضوری پرافتخار در سینما و تلویزیون داشته و از محبوبیتی چشمگیر در نزد مخاطبین بهره می‌برد. در سال ۲۰۲۰ با آغاز همه گیری ویروس کرونا کمپانی نتفلیکس وارد عمل شد تا با اقتباس از رمان نانسی اسپرینگر این بار به سراغ خواهر شرلوک یعنی انولا هولمز رفته و فیلمی به همین نام را منتشر کرد.

موفقیت فیلم Enola Holmes و دنباله آن با حضور بازیگرانی نظیر هنری کویل، میلی بابی براون و هلنا بونهام کارتر و به تصویر کشیدن جنبه متفاوتی از این خوانوانده کاراگاهی با استقبال خوبی از سوی مخاطبین مواجه شد و بینندگان بسیاری را روانه سرویس استریم نتفلیکس نمود. موفقیتی که این غول استریم را مجاب کرده که به ساخت Enola Holmes 3 چراغ سبز نشان داده تا ماجراجویی‌های میلی بابی براون در قامت خواهر شرلوک را به عنوان ۳ گانه تکمیل نماید.

رئیس بخش سینمایی کمپانی نتفلیکس یعنی اسکات استابر در نشست اخیری که با خبرگزاری کولایدر داشته، نسبت به همکاری با ستاره‌شان یعنی میلی بابی براون ابراز خوشحالی کرده و از ادامه همکاری برای تولید فیلم جدیدی از انولا هولمز خبر داده است.

می‌دانید، میلی بابی براون عملاً ستاره کمپانی ما محسوب می‌شود. منظورم این است که Stranger Things (چیزهای عجیب) موفقیت بزرگی برای ما بود و این که شاهد بزرگ شدن وی در قامت یک بازیگر باشیم، مسئله خوشایندی محسوب می‌شود و در فصل بهار نیز همکاری مجددی با وی در فیلم فانتزی Damsel (دوشیزه) خواهیم داشت. مجموعه انولا هولمز تبدیل به محصولاتی باورنکردنی شده و به همین سبب نیز برای گسترش آن بسیار هیجان‌زده هستیم. بنابراین کار بر روی فیلم‌نامه فیلم سوم را آغاز کرده‌ایم.

با توجه به صحبت‌های اسکات استابر مبنی بر این که نگارش فیلم‌نامه Enola Holmes 3 به تازگی آغاز شده، به نظر می‌رسد که زمان نسبتاً زیادی تا پخش این دنباله فاصله داریم. اگر که به خاطر داشته باشید، فیلم Enola Holmes 2 در جایی به پایان رسید که انولا هولمز آژانس کاراگاهی خود را در شهر لندن به راه انداخت و زندگی تازه‌ای را با مشعوقه خود آغاز نمود. پایان‌بندی بازی که می‌تواند به سلسله اتفاقات جدید و غیرمنتظره‌ای منتهی شود.

باید تا انتشار اطلاعات بیشتر حول محور Enola Holmes 3 صبر کرد و دید که کمپانی نتفلیکس چه برنامه‌ای برای تکمیل این ۳ گانه خواهد داشت.

منبع: کولایدر

source

توسط