ابتدای فصل گذشته ریکاردو ساپینتو نام امیر ارسلان مطهری را در لیست فروش این تیم قرار داد و از آنجایی که این بازیکن حاضر نشد قرارداد خود را فسخ کند باشگاه چاره ای ندید که یک بار دیگر به او اجازه حضور در تمرین را بدهد. در ادامه شرایط به گونه ای پیش رفت که این مهاجم شانس بازی به دست آورد و گلزنی در سوپرجام و قهرمانی استقلال موجب شد که دیدگاه مربی پرتغالی در مورد این مهاجم برگردد. اما به نظر می رسد اینروزها دوباره شرایط برای امیر ارسلان سخت شده است.

او در ترکیب استقلال جایی ندارد. جواد نکونام به زوج مهرداد محمدی و آرمان رمضانی در خط حمله رسیده است. اولین مهاجمی که به عنوان بازیکن تعویضی وارد ترکیب تیم آبی می شود گوستاوو است و با این شرایط هیچ بعید نیست امیر ارسلان مطهری بار دیگر به لیست فروش تیم استقلال نزدیک شود.

با این حال امیر ارسلان مطهری امیدوار به آینده است و می کوشد با سخت کوشی و گل هایی که می زند شرایط را به سود خود تغییر دهد. وی تا پایان دور رفت فاصله دارد شرایطش را تغییر دهد. منتهی باید به این نکته اشاره کرد در هفته های باقی مانده فرصتی که برای بازی به او می رسد کم است اما در همین فرصت کم می تواند با گل های حساسی که می زند نگاه جواد نکونام را نسبت به خود تغییر دهد.

source

توسط