سریال Superman & Lois که یکی از معدود ساخته‌های ارزشمند شبکه CW در سال‌های اخیر محسوب می‌شود، با فصل چهارم به پایان خواهد رسید.

شبکه CW که زمانی برخی از خاطره‌انگیزترین سریال‌های فانتزی مدیوم تلویزیون را تولید می‌کرد، طی سال‌های خیر با افت فاحشی در آثار خود مواجه شد تا حدی که با روی کار آمدن جیمز گان و پیتر سفران به عنوان مدیران دنیای سینمایی جدید دی‌سی، پخش تقریباً تمامی آثار ابرقهرمانی این شبکه توقف شد و تنها سریال‌های معدودی باقی ماندند که یکی از آن‌ها مجموعه تلویزیونی Superman & Lois (سوپرمن و لوئیس) نام دارد.

این سریال به جنبه‌های متفاوتی از زندگی کلارک کنت و معشوقه وی پرداخته و علی‌رغم این که جزو آثار باکیفیت و جذاب شبکه CW محسوب می‌شود اما آن بازخوردی که می‌بایست را دریافت نکرده است. سریالی که تاکنون ۳ فصل از آن در دسترس مخاطبین قرار گرفته و طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، با فصل چهارم برای همیشه پایان خواهد یافت.

نکته‌ای که این سریال را نسبت به باقی آثار مرتبط با سوپرمن منحصر به فرد جلوه داده بود، نمایش زندگی وی به عنوان یک همسر و پدری بود که دغدغه‌هایی فراتر از صرفاً نجات زمین از دست تهدیدات مختلف داشته و زندگی شخصی وی بارها و بارها با چالش‌های غیرمنتظره‌ای مواجه می‌شود که ذهن و احساسات کلارک کنت را مورد آزمایش قرار داده است. اثری که چه بسا در بحث جلوه‌های بصری نیز یک سر و گردن نسبت به ساخته‌های دیگر CW از کیفیت ارزشمندتری برخوردار بود.

این که فصل چهارم Superman & Lois چگونه ماجراجویی‌های کلارک کنت تایلر هوچلین را به پایان خواهد رساند، فعلاً در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این حال ماجراجویی‌های قدرتمندترین ابرقهرمان دی‌سی به اینجا ختم نشده و در سال ۲۰۲۵ فیلم Superman: Legacy (سوپرمن: میراث) به کارگردانی و نویسندگی جیمز گان آغازگر دنیای سینمایی جدید دی‌سی خواهد بود. دنیایی که با فیلم، سریال، انیمیشن و بازی‌های ویدیویی مختلفی گسترش یافته تا بلکه طرفداران دی‌سی پس از گذشت ۱ دهه بالاخره آن چیزی که لیاقتش را دارند، دریافت نمایند.

منبع: کولایدر

source

توسط