ساخت دنباله بازی Lies of P تایید شد

از امروز، بازی Lies of P تبدیل به یک مجموعه شده و بر اساس اطلاعات به دست آمده، دنباله آن در دست ساخت قرار دارد.


مطلب پیشنهادی:چه اتفاقاتی در کمیک پیش درآمد بازی Spider-Man 2 رخ می‌دهد؟چه بر سر دو مردعنکبوتی خواهد آمد؟
چه اتفاقاتی در کمیک پیش درآمد بازی Spider-Man 2 رخ می‌دهد؟

استودیوی بازی‌سازی راند ۸ (Round8) به تازگی اعلام کرده است که پس از انتشار تحسین‌برانگیز و موفقیت‌های تجاری به دست آمده بازی Lies of P برای تیم سازنده و ناشر آن یعنی نئوویز گیمز (Neowiz Games)، آن‌ها در حال کار روی نسخه بعدی از این اثر برجسته در ژانر بازی‌های سولزلایک هستند.

Lies of P

هرچند که تصور کردن شخصیت پینوکیو در دنیایی تاریک و مبتنی بر سری بازی‌های Drak Souls و Demon’s Souls برای برخی از کاربران سخت به نظر می‌رسد، اما به هر حال داستان آن ادامه پیدا خواهد کرد. فعلا تمرکز تیم سازنده روی ساخت بسته‌الحاقی دنباله‌دار برای نسخه اول است و سپس، همانطور که کارگردان بازی Lies of P یعنی جی وون چوی (Ji Won Choi) توضیح داد، سپس تمام تمرکز تیم به سمت تولید نسخه بعدی معطوف خواهد شد.

البته کارگردان بازی Lies of P هیچگونه اطلاعات جدیدی به ما ارائه نکرد و با توجه به اینکه بسته‌الحاقی بازی اول هنوز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد، نباید به این زودی منتظر افشای اطلاعات در خصوص نسخه دوم باشیم. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی سازنده‌اش،‌ وب سایت ویجیاتو را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ آیا شما هم برای تجربه نسخه دوم از این مجموعه هیجان‌زده هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Call of Duty Warzone 2جذاب روی کاغذ، زجرآور در اجرا
بررسی بازی Call of Duty Warzone 2


تکن 8 رو زودتر بازی کردیم!

کپکام مادهای غیر رسمی را تقلب و آسیب‌رسان می‌داند - ویجیاتو

source

توسط