فیلمبرداری بازسازی فیلم The Running Man در سال ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد

بر اساس گزارش‌های اخیر، ادگار رایت کارگردانی پروژه بازسازی فیلم The Running Man را بر عهده دارد. این فیلم که بر اساس داستانی از استفن کینگ در دست ساخت است، فیلمبرداری آن از سال آینده میلادی شروع می‌شود.


مطلب پیشنهادی:۱۰ فیلم فانتزی افسانه‌ای تاریک که هدفشان کودکان نیستفانتزی‌هایی که برای تمام سنین مناسب نیستند!
۱۰ فیلم فانتزی افسانه‌ای تاریک که هدفشان کودکان نیست

استفن کینگ این کتاب را در سال ۱۹۸۲ تحت نام مستعار ریچارد باخمن نوشت و مدتی بعد در سال ۱۹۸۷ فیلمی اقتباسی بر اساس آن با هنرنمایی آرنولد شوارتزنگر ساخته و اکران شد.

اکنون Michael Bacall با نوشتن فیلمنامه نسخه بازسازی این فیلم برداشت جدیدی از کتاب کینگ را روی کاغذ می‌آورد که انتظار می‌رود بیش از پیش به کار اصلی کینگ وفادار باشد. آدری چون، نیرا پارک و سایمون کینبرگ از تهیه‌کنندگان این پروژه برشمرده می‌شوند.

کینبرگ طی این هفته با اسلش‌فیلم (Slashfilm) مصاحبه کرد و توضیح داد که تیم تولید و نویسندگی به همراه ادگار رایت به طور فعال روی فیلمنامه کار می‌کنند و امید دارند بتوانند برنامه‌ها را طوری پیش ببرند که سال آینده فیلمبرداری آن شروع شود.

فیلم The Running Man

او در ادامه از این گفت که رایت علاقه فراوانی به این بازسازی دارد و حتی پیش از اینکه تهیه‌کنندگان و استودیو (پارامونت) حقوق ساخت بازسازی فیلم The Running Man را به دست آوردند، رایت طی توییتی اعلام کرده بود که اگر تنها یک فیلم وجود داشته که او بخواهد آن را بازسازی کند، آن بی‌شک Running Man خواهد بود.

این فیلم علمی تخیلی داستان مردی را دنبال می‌کند که در یک بازی مرگبار شرکت می‌کند و در آن به عنوان دشمن دولت از او نام برده می‌شود و توسط افرادی قاتل تحت تعقیب قرار می‌گیرد.

کینبرگ تا پیش از این تهیه‌کنندگی فرنچایز ایکس‌من (X-Men) را بر عهده داشته است. بازسازی فیلم The Running Man اولین پروژه کارگردانی ادگار رایت پس از فیلم Last night in Soho محصول ۲۰۲۱ میلادی محسوب می‌شود.


مطلب پیشنهادی:بهترین فیلم ها درباره دزدان دریایی که باید تماشا کنیدماجراجویی در سراسر هفت دریا
بهترین فیلم ها درباره دزدان دریایی که باید تماشا کنید


سونیک و ماجراهاش چه درسی به گیمرها میده؟

استقبال خوب از دموی The Finals باعث مشکل در سرورهای بازی شده است - ویجیاتو

source

توسط