سوفیا کوپولا به تازگی به صحبت درباره دلایلش برای رد پیشنهاد فیلم The Little Mermaid و فیلم آخر Twilight گفته است.

سوفیا کوپولا اخیرا فیلم Priscilla را ساخته، فیلمی که درباره زندگی پریسیلا پرسلی و ارتباطش با الویس پرسلی است و قرار است در ابتدای ماه نوامبر سال جاری میلادی روی پرده سینماها اکران شود. کوپولا در تور تبلیغاتی این اثر به صحبت درباره رد پیشنهاد دو پروژه برجسته و بزرگ پرداخته است.

در سال ۲۰۱۰ ساخت فیلم The Twilight Saga: Breaking Dawn در قالب دو فیلم جداگانه به سوفیا کوپولا پیشنهاد داده شد ولی او این پیشنهاد را نپذیرفت. او گفته:

ما فقط یک جلسه داشتیم که هرگز به نتیجه خاصی نرسید. فکر می‌کنم که کل موضوع بچه عجیب بود ولی بخش‌های ابتدایی این مجموعه را می‌شد به شکل جالبی به نمایش گذاشت. فکر می‌کردم ساخت یک فیلم عاشقانه، خون‌آشامی و نوجوانانه جالب باشد ولی این گونه نبود.

سوفیا کوپولا در ادامه به توسعه فیلم The Little Mermaid اشاره کرده بود، فیلمی که در سال ۲۰۱۴ میلادی آن را برای کمپانی یونیورسال توسعه داد و قصد داشت تا داستان این اثر را روی جنبه‌های تاریک‌تر داستان اصلی نوشته هانس کریستین اندرسون متمرکز کند.

با این حال، سوفیا کوپولا به دلایل عدم تأمین بودجه مناسب از این پروژه کناره‌گیری کرد. با این حال او اشاره کرده که زمانی که استودیو به او گفت فیلم باید برای مردان بزرگسال جذاب باشد، می‌دانست که او دیگر جایی در این پروژه ندارد.

جدیدترین فیلم سوفیا کوپولا تحت عنوان «پریسیلا» در تاریخ ۳ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲) اکران خواهد شد.

منبع: variety

source

توسط