استقلال همچنان به خاطر قضیه سقف بودجه نتوانسته قرارداد گوستاو بلانکو را ثبت کند و احتمالاً این بازیکن جدال مقابل آلومینیوم اراک را هم از دست خواهد داد اما اتفاقاتی به وقوع پیوست که به نظر می‌رسد داستان حداکثر طی ۷۲ ساعت آینده سر و شکل دیگری به خود خواهد گرفت و احتمالاً علاوه بر داستان مهاجم آرژانتینی، قضیه مهدی هاشمی نسب و سعید مهری هم مرتفع خواهد شد. 

استارت با حرکت غیرمنتظره نکونام

قرار بود بازیکنان استقلال هر کدام قسمتی از قراردادشان را کم کنند تا سقف بودجه استقلال کاهش پیدا کند و این باشگاه بتواند قرارداد بلانکو را ثبت کند. در این میان صحبتی از کمک کردن جواد نکونام نبود چون او چند ماه قبل به صورت داوطلبانه ۲ میلیارد تومان از رقم قرارداد این فصل خود را کاهش داده بود اما سرمربی استقلال روز چهارشنبه دو و نیم میلیارد تومان دیگر را هم از قرارداد این فصل  خودش کم کرد تا زمینه برای حل این مشکل فراهم شود به این ترتیب نکونام تا امروز مبلغ ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان با کسر قرارداد خودش به استقلال کمک کرده است.

حل شدن ماجرای مهری و هاشمی نسب

سرمربی استقلال چراغ اول را روشن کرد و حالا قطعاً بازیکنان این تیم هم به پیروی از جواد نکونام وارد عرصه شده و هر کدام مبلغی را از قرارداد این فصل خودشان کم می‌کنند تا داستان سقف بودجه حل شود. اگر همه چیز آنطور که مدیران استقلال می‌خواهند جلو برود، علاوه بر داستان بلانکو، پرونده مهدی هاشمی نسب و سعید مهری نیز بسته شود. دو  نفری که قراردادشان با ارقامی بسیار پایین‌تر نسبت به سایر بازیکنان و مربیان ثبت شده و قرار است با کم کردن از قرارداد سایر نفرات میزان دریافتی آنها بالا برود.

source

توسط