مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان این وعده را داد که بازی فردای تیمش مقابل تراکتور زیبا و تماشایی خواهد بود.

به گزارش طرفداری، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مقابل تراکتور تبریز در هفته هشتم لیگ برتر، اظهار داشت:

در ابتدا باید از حضور پرشور هواداران در هفته گذشته تشکر کنم و امیدوارم فردا ما را تنها نگذارند. فوتبال با حضور تماشاگران خیلی جذاب‌تر است و بازیکنان دوست دارند هواداران‌شان در ورزشگاه حضور داشته باشند.

وی افزود:

در هفته گذشته و در نیمه نخست دیدار مقابل مس رفسنجان خوب نبودیم. در نیمه دوم بهتر بودیم و می‌توانستیم برنده باشیم، ولی در یک ضدحمله بازی را از دست دادیم که این هم از زیبایی‌های فوتبال است. سعی کردیم در هفته گذشته نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم و تمرینات خوبی نیز داشته باشیم. بازیکنان انگیزه زیادی برای پیشرفت دارند و ما را به آینده امیدوار می‌کنند. تفکرات جدیدی به لحاظ فنی وارد تیم شده است و خدا را شکر بازیکنان خیلی خوب همراهی می‌کنند.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به دیدار با تراکتور یادآور شد:

می‌دانیم تراکتور تیم خوبی دارد و پرمهره است، اما ما نیز ذوب‌آهن هستیم و در زمین خودمان بازی می‌کنیم. سعی کرده‌ایم هر هفته کیفیت خوبی داشته باشیم. مطمئنم فردا بازی بسیار خوبی از آب در می‌آید و هر کسی به ورزشگاه بیاید و بازی را ببیند لذت می‌برد. امیدوارم برنده بازی ما باشیم.

«فردا با تیمی بازی دارید که هم خوب گل می‌زند و هم گل می‌خورد و البته ذوب‌‌آهن نیز چنین شرایطی دارد.»، صادقی در پاسخی که این نکته را یادآور شد، گفت:

به خاطر همین گفتم بازی فردا جذاب می‌شود. ما در خط دفاع، آرش قادری را به خاطر مصدومیت از دست دادیم. در هفته گذشته نادر محمدی را هم به دلیل محرومیت در اختیار نداشتیم. هماهنگی خط دفاعی ما به خاطر محرومیت و مصدومیت‌ها از بین رفت، اما جوانان خوبی داریم و از آنها به مرور زمان استفاده خواهیم کرد. شاید کمتر مربی این جسارت را داشته باشد که بازیکن 19، 20 ساله را بازی بدهد. محمد ربیعی این کار را در ذوب‌آهن انجام می‌دهد و ما شرایط بهتری از این بازیکنان می‌بینیم. تلاش ما برای برطرف کردن نقاط ضعف است و اعتقاد شخصی‌ام این است که هر وقت کیفیت فنی را رشد دهید می‌تواند بهتر نتیجه بگیرید.

وی در مورد اینکه ذوب‌آهن برای دیدار فردا محروم یا مصدومی دارد یا نه، خاطرنشان کرد:

متأسفانه فرعباسی در تمرین روز گذشته دچار مصدومیت شد و فردا قرار است پزشکان بررسی نهایی را انجام بدهند و نتیجه را اعلام کنند. نفرات جلوی ما خوب و قوی کار می‌کنند. محمدجواد محمدی توانسته است گل‌های بیشتری بزند و سایر بازیکنان نیز خیلی خوب تلاش می‌کنند. مجید علیاری پس از مدت طولانی دوری به دلیل مصدومیت هفته گذشته خوب بازی و امیدوارمان کرد.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان راجع به وضعیت سعید باقرپسند هم اظهار داشت:

همه نفراتی که در تیم حضور دارند با نظر مستقیم ربیعی در کنار ما هستند و به تک تک بازیکنان‌مان اعتقاد فنی داریم. رقابت خوبی در تیم است که در این بین 11 بازیکن فقط می‌توانند بازی کنند. سعید پس از یک فصل دوری به دلیل مصدومیت بازگشته است و در تمرینات کار می‌کند. اگر روندش را ادامه دهد و صبور باشد می‌تواند به تیم کمک کند.

source

توسط