کشتی های تفریحی رودخانه
سفرهای دریایی با رودخانه در اکثر کشورها، به ویژه در اروپا و ایالات متحده، بسیار محبوب هستند. سفرهای دریایی نه تنها جایگزینی برای پرواز یا سفر با قطار هستند، بلکه می توانند به تنهایی تعطیلات کامل باشند. صنعت کشتی‌رانی با گزینه‌های متعدد به سرعت در حال گسترش است، به همین دلیل میلیون‌ها نفر سفر دریایی را به عنوان ترجیح‌ترین نوع تعطیلات در نظر می‌گیرند. سفرهای دریایی رودخانه می تواند فقط 2 ساعت یا یک آخر هفته، یک هفته یا حتی یک ماه طول بکشد.
یکی از مزایای اصلی کروز در رودخانه این است که می توانید یک شب منحصر به فرد داشته باشید و همان روز به خانه بازگردید. علاوه بر این، جاذبه‌های زیادی در داخل کشتی وجود دارد، مانند استخر، اسپا، کازینو، مراکز تفریحی، مراکز تناسب اندام و سالن‌های بدنسازی، غذاخوری‌های لذیذ، رستوران‌ها، کافه‌ها، سالن‌ها، اتاق‌های بازی و کلوپ‌های شبانه در کشتی، که باعث می‌شود این کشتی بیشتر شود. هیجان انگیز. قیمت ها با توجه به این گزینه ها و همچنین طول سفر، مقصد، اندازه کشتی، نوع سفر دریایی، بسته و غیره متفاوت است.
سفرهای دریایی یک روزه رودخانه ای محبوب ترین هستند. هنگام گشت و گذار در آبراه های شهر می توانید یک مهمانی با موسیقی و رقص برگزار کنید. یا می توانید در حین نشان دادن شهر، همکاران تجاری خود را سرگرم کنید. برخی از سفرهای دریایی برای مهمانی های بزرگ مانند عروسی نیز مناسب هستند.
بسته به سبک، اندازه و بودجه، انواع مختلفی از سفرهای دریایی رودخانه وجود دارد. برای توضیح بیشتر، سفرهای دریایی لوکس، سفرهای دریایی ارزان قیمت، سفرهای دریایی اکسپدیشن، سفرهای دریایی ویژه، خطوط کشتیرانی قایقرانی، سفرهای دریایی در طبیعت، سفرهای دریایی ماجراجویی، کروزهای کوچک، کروزهای عاشقانه، کروزهای یک نفره و غیره وجود دارد. هنگام انتخاب یک کشتی تفریحی در رودخانه، جنبه های زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند: محیط ترجیحی (رسمی / غیر رسمی / مهمانی / عاشقانه / جشن و غیره) چیست؟ بودجه چقدر است؟ چند روز باید طول بکشد؟ سایر فعالیت های مورد نیاز چیست؟ مقصد ترجیحی چیست؟ آیا به هر سفری نیاز دارید؟
سفرهای دریایی رودخانه نیز دارای گزینه های تخفیف و بسته هستند. انواع رایج تخفیف های ارائه شده، تخفیف های خارج از فصل و تخفیف های گروهی است. بسته ها به طور کلی بسیار محبوب هستند زیرا می توانند گزینه های بسیار جذابی داشته باشند. اطلاعات مربوط به این بسته ها را می توان از آژانس های مسافرتی، دفاتر خطوط کروز و از تبلیغات دریافت کرد. اینترنت منبع بسیار خوبی برای اطلاعات است زیرا حاوی آخرین اطلاعات در مورد اکثر سفرهای دریایی رودخانه، به همراه گزینه‌ها، قیمت‌ها و تاریخ آن‌ها است. اینها را می توان مقایسه، انتخاب و حتی آنلاین رزرو کرد.
تحصیل در ترکیه

توسط blogcheck