صفحه نخست » خانه و خانواده » دکوراسیون » لوازم خانگی جی پلاس همراه با بیمه ارائه می‌شوند!
لوازم خانگی جی پلاس
تصور کنید به تازگی پس از مدت‌ها تحقیق و بررسی محصولات موجود در بازار، تلویزیون جدیدی خریده‌اید و همین که خیالتان از بابت خرید تلویزیون راحت می‌شود، پسر کوچکتان در اوج بازی‌هایش، توپ را به جای دروازه، ناگهان به سمت تلویزیون شوت می‌کند.
اینجاست که باید بگوییم دیگه بدون بیمه نمی‌شه!
جی‌پلاس در راستای جلب رضایت مشتریان، برای اولین بار در ایران تمام لوازم خانگی و صوتی تصویری خود را با بیمه رایگان ارائه می‌کند. بله رایگان! وقتی صحبت از بیمه می‌شود همه ما به این فکر می‌کنیم که فقط یک هزینه اضافی است و ممکن است هیچ‌وقت به کارمان نیاید.
اما جالب است بدانید بیمه برای لوازم خانگی جی‌پلاس هیچ هزینه جانبی ندارد و بلافاصله پس از نصب دستگاه‌ توسط کارشناسان گلدیران، فعال می‌شود.
امروزه با افزایش حساسیت افراد نسبت به خرید و نگهداری لوازم خانگی، بیمه به یک پشتوانه ضروری تبدیل شده است. حوادث و خطرات مختلفی در زندگی روزمره وجود دارند که ممکن است به لوازم خانگی شما آسیب برسانند. نوسانات برقی، ضربه، آب‌خوردگی و سایر عوامل ممکن است باعث سوختن، شکسته شدن یا خرابی لوازم خانگی شوند. بیمه لوازم خانگی در این شرایط می‌تواند خسارات مالی ناشی از آسیب به لوازم خانگی را جبران کند. و حتی در صورتی که وسیله قابل تعمیر نباشد، بیمه دستگاه را تعویض می‌کند.
بیمه‌ها معمولا برخی حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله، آتش‌سوزی و … را پشتیبانی می‌کنند. اما بیمه مربوط به لوازم خانگی جی‌پلاس علاوه بر پوشش حوادث طبیعی، مشکلات ناشی از آسیب فیزیکی، آب‌دیدگی، نوسانات برق شهری و سایر عوامل را نیز شامل می‌شود.
حتی اگر بشکند، بیمه خسارت را می‌دهد!
به عنوان مثال، اگر تلویزیون شما در اثر ضربه بشکند یا بدنه و پایه آن آسیب ببیند، تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد. یا اگر بر اثر جارو کشیدن مایعات، فیلتر جاروبرقی شما خراب شود، بیمه خسارت را قبول می‌کند.
بیمه مربوط به لوازم خانگی جی‌پلاس حتی مسئولیت جبران خسارت‌های مالی و جانی ناشی از خرابی دستگاه را نیز برعهده می‌گیرد. مثلا اگر منزل شما بر اثر نشت آب مشکلی پیدا کند، بیمه تمامی خسارات را می‌پذیرد.
به‌طورکلی شرایط بیمه برای لوازم خانگی جی‌پلاس به شرح زیر است؛
تمام لوازم خانگی و صوتی تصویری جی‌پلاس علاوه بر گارانتی، همراه با بیمه ارائه می‌شوند.
لوازم خانگی و صوتی‌تصویری جی‌پلاس که شامل بیمه می‌شوند، عبارتند از؛
در نهایت باید گفت جی‌پلاس به عنوان یکی از بزرگترین تولید‌کننده‌های لوازم خانگی در کشور، برای اولین بار در ایران، در جهت جلب رضایت مشتریان، لوازم خانگی خود را با بیمه رایگان در کنار ۲۴ ماه گارانتی گلدیران ارائه می‌کند. شاید بهتر باشد از این پس، هنگام خرید لوازم خانگی، علاوه بر گارانتی به موضوع بیمه هم توجه داشته باشید!
نام:

source

توسط blogcheck