صفحه نخست » معرفی کسب و کار » بهترین دانشگاه های پزشکی آلمان | شرایط و هزینه
به علت وجود دانشگاه ‌های برتر در زمینه سلامت، تحصیل پزشکی آلمان به خوبی رواج دارد و هدف اکثر دانشجویان از مهاجرت به آلمان، تحصیل در این رشته است.
بهترین دانشگاه های پزشکی آلمان
در این مقاله ۱۰ تا از بهترین دانشگاه‌های پزشکی آلمان را به شما عزیزان معرفی کرده‌ایم:
این دانشگاه جزء بهترین دانشگاه های پزشکی آلمان بوده و دارای رتبه ۶۴ QS در جهان است و در بین دانشگاه های آلمان هم رتبه ۳ را به خود اختصاص داده است.
مهلت اپلای در این دانشگاه از تاریخ ۱ ژوئن تا ۱۵ جولای برای ترم زمستان بوده و در ترم تابستان هم از اول دسامبر تا ۱۵ ژانویه فرصت ارسال مدارک و ثبت نام وجود دارد.
دانشجویانی که در این دانشگاه تحصیل می‌کنند ماهانه حداقل ۸۵۰ تا ۹۵۰ یورو به پول نیاز دارند که یا از طریق خانواده تامین می‌شود و یا می‌توانند با انجام کار پاره وقت ۲۰ ساعات در هفته این هزینه ها را تامین کنند.
این دانشگاه دارای رتبه ۶۳ QS در جهان است. مهلت اپلای در این دانشگاه تا ۱۵ جولای برای ترم زمستان بوده و در ترم تابستان هم تا ۱۵ ژانویه فرصت ارسال مدارک و ثبت نام وجود دارد.
مدارک مورد نیاز برای تحصیل پزشکی در آلمان در این دانشگاه شامل:
دانشجویانی که در این دانشگاه تحصیل می‌کنند باید در هر ترم چیزی در حدود ۱۵۰۰ یورو پرداخت کنند.
این دانشگاه دارای رتبه ۶۶ QS در جهان است و در میان ۵ دانشگاه برتر آلمان است. مهلت اپلای در این دانشگاه از ابتدای ژوئن تا ۱۵ جولای برای ترم زمستان بوده و در ترم تابستان هم از ابتدای دسامبر تا ۱۵ ژانویه فرصت ارسال مدارک و ثبت نام وجود دارد.

دانشجویانی که در این دانشگاه تحصیل می‌کنند باید در هر ترم چیزی در حدود ۳۰. ۱۴۲ یورو پرداخت کنند.
دقت کنید که اگر هدف شما از تحصیل در دانشگاه هایلبورن؛ دریافت اقامت پس از تحصیل می‌باشد. شما می‌توانید پس از دریافت مدرک تحصیلی خود اقامت دریافت کرده و مراحل مهاجرت به آلمان را تکمیل نمایید.
این دانشگاه دارای رتبه ۱۶۹ QS در جهان است. مهلت اپلای در این دانشگاه تا ۳۰ سپتامبر برای ترم زمستان بوده و در ترم پاییز هم تا ۳۱ مارس فرصت ارسال مدارک و ثبت نام وجود دارد.
در مورد هزینه تحصیل پزشکی در آلمان و در این دانشگاه باید گفت که دانشجویانی که در این دانشگاه تحصیل می‌کنند باید در هر ترم چیزی در حدود ۲۰۰ یورو پرداخت کنند. هزینه های دیگر هم مثل تهیه غذا،حمل و نقل و . . . هم چیزی در حدود ۲۵۰ یورو است که به صورت ماهانه تخمین زده شده است.
این دانشگاه جزء بهترین دانشگاه های پزشکی آلمان و دارای رتبه ۶۸ QS در جهان است و تخصص پزشکی در آلمان را نیز دارد. مهلت اپلای در این دانشگاه تا ۱۵ جولای برای ترم زمستان بوده و در ترم تابستان هم تا ۱۵ ژانویه فرصت ارسال مدارک و ثبت نام وجود دارد.
این دانشگاه دولتی است و نیازی به پرداخت شهریه ندارد.
این دانشگاه دارای رتبه ۹۲ QS در جهان است. مهلت اپلای در این دانشگاه تا ۱۵ جولای برای ترم زمستان بوده و در ترم تابستان هم تا ۱۵ ژانویه فرصت ارسال مدارک و ثبت نام وجود دارد.
دانشجویانی که در این دانشگاه تحصیل می‌کنند باید در هر ترم چیزی در حدود ۴۰۰ یورو پرداخت کنند.

این دانشگاه دارای رتبه ۱۰۰ QS در جهان و دارای رتبه ۵۰ در بین دانشگاه های اروپا است. مهلت اپلای در این دانشگاه تا ۱۵ جولای برای ترم زمستان بوده و در ترم تابستان هم تا ۱۵ ژانویه فرصت ارسال مدارک و ثبت نام وجود دارد.
این دانشگاه دولتی است و نیازی به پرداخت شهریه ندارد.
لازم به ذکر است که از موسساتی که در امور مربوط به مهاجرت ،اقامت و تحصیل فعال هستند میتوان به موسسه مهاجرتی mehraffarin.com ، www.boundless.com و … اشاره نمود.
این دانشگاه دارای رتبه ۶۵۱ QS در جهان و دارای رتبه ۵۰ در بین دانشگاه های اروپا است. مهلت اپلای در این دانشگاه تا ۱۵ جولای برای ترم زمستان بوده و در ترم تابستان هم تا ۱۵ ژانویه فرصت ارسال مدارک و ثبت نام وجود دارد.
دانشجویانی که در این دانشگاه تحصیل می‌کنند باید به صورت سالانه چیزی در حدود ۱۰۰۰ یورو پرداخت کنند.
این دانشگاه دارای رتبه ۳۸۷ QS در جهان و دارای رتبه ۲۲ در بین دانشگاه های آلمان است. مهلت اپلای در این دانشگاه تا ۱۵ ژوئن برای ترم زمستان بوده و در ترم تابستان هم تا ۱۵ ژانویه فرصت ارسال مدارک و ثبت نام وجود دارد.
دانشجویانی که در این دانشگاه تحصیل می‌کنند باید هر ترم چیزی در حدود ۱۲۴ یورو پرداخت کنند.
‌این دانشگاه دارای رتبه ۷۰۰-۶۵۰ QS در جهان است. مهلت اپلای در این دانشگاه تا ۱ می تا ۱۵ جولای برای ترم زمستان بوده و در ترم تابستان هم ۱ نوامبر تا ۱۵ ژانویه فرصت ارسال مدارک و ثبت نام وجود دارد.
دانشجویان این دانشگاه نیازی به پرداخت شهریه بابت تحصیل خود ندارند.
در پایان در مورد شرایط سنی تحصیل پزشکی در آلمان باید گفت که سن فرد نباید از ۳۰ سال بیشتر باشد و ۳ یا ۴ سال بیشتر از اخذ آخرین مدرک تحصیلی او نگذشته باشد و معدل برای تحصیل در رشته هایی نظیر پزشکی،رشته دندانپزشکی و رشته داروسازی معدل بالای ۱۸ است.
نام:

source

توسط blogcheck