صفحه نخست » اخبار » اخبار اقتصادی » جدول زمان‌بندی واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی (شهریور ۱۴۰۲)
واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی
حقوق بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از روز شنبه ۲۱ مرداد ماه و براساس حروف الفبا به حساب آن‌ها در حال واریز است.
پرداخت حقوق فروردین ماه حدود ۴‌ میلیون بازنشسته و مستمری‌بگیر تأمین اجتماعی از روز سه شنبه بیستم یکم شهریور ماه آغاز شده است و حقوق این گروه بر اساس حروف الفبا تا تاریخ ۳۱ شهریور ماه واریز خواهد شد.
(۱۴۰۲/۰۲/۲۴) رییس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران در خصوص دلیل عدم پرداخت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بر اساس رقم جدید در فروردین‌ماه توضیح داد.
به گزارش اقتصا آنلاین به نقل از تسنیم، علی دهقان کیا  با اشاره به پرداخت حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: طبق روال گذشته حقوق بازنشستگان از بیستم هر ماه بر اساس حروف الفباء آغاز می‌‌شود و تا پایان هر ماه ادامه خواهد داشت.
وی تصریح کرد: نخستین حقوق بازنشستگان این سازمان در سال جاری از بیستم فروردین‌ماه آغاز شده است و این روند تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت.دهقان‌کیا در پاسخ به این پرسش که آیا حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در فروردین‌ماه افزایش یافته است یا خیر، گفت: بازنشستگان در فروردین‌ماه، همانند سال گذشته حقوق خود را دریافت کردند.
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران در خصوص چرایی عدم پرداخت حقوق بازنشستگان بر اساس مصوبه جدید شورای عالی کار ادامه داد:  باید ابلاغ حقوق جدید بازنشستگان توسط دولت و سپس مدیرعامل سازمان صادر شود و با توجه به اینکه تا پانزدهم‌ماه جاری همه جا تعطیل بود  و تکلیف بازنشستگان سایر سطوح مشخص نبود به همین جهت سازمان تامین اجتماعی احکام حقوقی جدید بازنشستگان را صادر نکرده است و حقوق بازنشستگان بر اساس رقم سال گذشته پرداخت شده است.
وی اضافه کرد: در اردیبهشت‌ماه، حقوق بازنشستگان بر اساس مصوبه جدید شورای عالی کار به بازنشستگان پرداخت خواهد شد به‌طوری که حقوق بازنشستگان حداقل‌بگیران ۲۷ درصد و سایر سطوح ۲۱ درصد به اضافه ۲۵۰ تومان در سال جاری افزایش پیدا خواهد کرد و این افزایش از اول فروردین‌ماه خواهد بود به‌طوری که مابه‌التفاوت حقوق فروردین‌ماه بازنشستگان نیز در اردیبهشت‌ماه پرداخت می‌شود.
دهقان‌کیا گفت: احکام جدید حقوق بازنشستگان در اردیبهشت‌ماه صادر خواهد شد.
این حقوقی که میدن والا همیشه کم میاد
یک معلمی که ۳۰ سال کار کرده واسه دولت تا کی از این و اون باید قرض بگیره؟
این جدول دروغههر تاریخ عشقشون می‌کشه حقوق واریز میکنن
این دیگه چه جدول بر اساس حروف الفباست که حرف ” ر ” حتی بعد از حرف ” ی ” که آخرین حرف الفباست حقوق دریافت میکنه ؟! چرا به بهانه های مختلف ۱ روز حقوق ها را دیرتر پرداخت میکنند ؟!
از اضافه کردن حقوق راضی نیستم کفاف زندگی رو نمیده چقدر قرض کنم تا کی؟ چطور زندگی کنم؟ لطفا رسیدگی شود مردم گناه دارن حقوقارو افزایش بدهید
من ۲۷ ام هر ماه حقوقم واریز میشد امروز ۲۷ تیر، هنوز واریز نشده اینها واقعاً نمیدونند روی این تاریخ ها خیلی ها برنامه ریزی ها مالی دارند .
سلام چرا حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی که قرار بود بر اساس حروف الفبا پرداخت بشه تا الان هیچ خبری نیست آنقدر حقوق بازنشسته ها زیاد بوده که کم آوردند برای پرداخت این ماه؟!!!!
نام من در گروه حرف ب قرار دارد هر ماه بیست و سوم واریز میشد ولی چرا تیر ۱۴۰۲ هنوز واریز نشده است.
سلام حقوق ما نیز هرماه ۲۵ واریز میشد و در جدول اعلامی نیز همینطور بود ولی چرا حقوق تیرماه تاکنون واریز نشده
سلام آیا از دوستان عزیز بازنشسته تامین اجتماعی امروز بیستم اردیبهشت ۱۴۰۲ حقوق خود را با افزایش قانونی به همراه باقیمانده حقوق فروردین ۱۴۰۲ دریافت کرده ؟
چرا حقوق فروردین ماه هنوز برای ما واریز نشده؟
برای من هم واریز نشده معلوم نیست چه نابسامانی تو سیستم این سازمان راه افتاده هر کی خر خودشو میرونه اصلا به فکر بازنشسته ها نیستند
واقعا خجالت آوره انقدر بازنشسته ها بی ارزش هستند که آخرین روز اسفند باید حقوقشون واریز بشه؟؟ لحظه آخر دقیقه نود راه بیوفته تو خیابون خرید کنن و شرمنده خانواده خودشون باشن. خجالت بکشین با این تصمیم گیریهاتون
سلام، آیا مسئولین کشور با حقوق اندک ما بازنشستگان می‌توانند زندگی کنند من حتی قادر نیستم یخچال خراب منزلم رو تعمیر کنم چه برسه بعد بیست سال یخچال نو بخرم.
قرار بود طبق جدول حقوق بازنشستگان امروز حرف ب واریز شود ولی متاسفانه تا الان انجام نشده
چرا معوقات مردادماه مستمری بگیران تامین اجتماعی واریز نشده؟!!!
سلام چرا حقوق اسفند ماه که واریز شد معوقه پرداخت نشده دو روز دیگه سال تحویله ما رو این پول حساب باز کرده بودیم
با سلام
آیا صحیح است که حقوق اسفند ماه یک بازنشسته را در روز ۲۸ اسفند واریز کنید، باید اظهار تاسف نمود برای کسانی که چنین طرح هایی را ارائه می‌کنند. این قبیل طرح ها فقط موجب شرمندگی یک بازنشسته در نزد خانواده می‌باشد،
خجالت بکشید حقوق اسفند می بایست حداکثر تا ۲۵ ام پرداخت می شد بقیه مثل شما شیاد ها حقوق چند ده میلیون نمی گیرند که حسابشان پر باشد این کارها عمل کرد ضعیف و بی مسئولیتی مسئولین را نشان می دهد
سلام، چرا در فیش حقوق اسفند ۱۴۰۱ بازنشستگان تفاوت افزایش مستمری نیست؟
اگر از داخل سایت tamin.ir دارید فیش رو دریافت می کنید، از همون جا که فیش ماه جاری (پرداخت ماهانه) رو انتخاب می کنید، تفاوت افزایش معوقه رو انتخاب کنید
نام:

source

توسط blogcheck