در بیوگرافی جدید ایلان ماسک گفته شده است که مدیرعامل تسلا و گرایمز، خواننده کانادایی، دارای فرزند سومی هستند که تاکنون به آن اشاره نشده بود!
براساس گزارش اینسایدر، فرزند سوم ماسک «تکنو مکانیکوس» نام دارد و با نام مستعار «تاو» شناخته می‌شود، اما سن او مشخص نیست. «والتر آیزاکسون»، روزنامه‌نگاری که هفته آینده بیوگرافی ماسک را منتشر خواهد کرد، اولین کسی است که تأیید کرده این زوج دارای سه فرزند هستند.
فرزندان ایلان ماسک و گرایمز
ماسک و گرایمز (با نام اصلی «کلیر الیس بوچر») رابطه خود را ابتدا در سال 2018 اعلام کردند و از آن زمان، این زوج از تولد دو فرزند خود خبر داده بودند. اولین فرزند در سال 2020 به دنیا آمد و X Æ A-Xii یا X نام داشت! آن‌ها سپس در ماه مارس همان سال از فرزند دیگرشان خبر دادند که Exa Dark Sideræl Musk یا Y نام دارد.
اکنون این زوج از یکدیگر جدا شده‌اند.
وجود دهمین فرزند ثروتمندترین انسان جهان فاش شد
بیوگرافی ماسک قرار است در تاریخ 12 سپتامبر (21 شهریورماه) منتشر شود و بخش‌هایی از آن در نشریات مختلف به چاپ است. تاکنون گزارش‌های جالبی براساس آن منتشر شده. ابتدا جزئیاتی از ملاقات محرمانه ایلان ماسک و «پاراگ آگراوال»، مدیرعامل قبلی توییتر در سال 2022 و پیش از قرارداد 44 میلیارد دلاری که باعث تصاحب توییتر توسط مدیرعامل تسلا شد، فاش شده بود. پس از آن در گزارش دیگری هفته گذشته به تلاش او برای جلوگیری از خرید DeepMind توسط گوگل در سال 2014 اشاره شد.
همچنین در این بیوگرافی گفته شده که مدیرعامل اسپیس‌ایکس با غیرفعال‌کردن سرویس استارلینک، باعث اختلال در یکی از حملات اوکراین در کریمه شده است. ماسک سپس در ایکس گفت که هرگز ماهواره‌ها را خاموش نکرده و درعوض ادعا کرد که آن‌ها هرگز روشن نبوده‌اند و از فعال‌کردن آن‌ها خودداری کرده است. درواقع ماسک از این موضوع هراس داشته که حمله برنامه‌ریزی‌شده باعث پاسخ هسته‌ای روسیه شود.
دیجیاتو

source

توسط blogcheck